Navigáció

TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0110

A ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola  a TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0110 azonosítószámú „Innovatív fejlesztés a ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskolában" című pályázattal 20 000 000 Ft összegű (100%-os mértékű) támogatáshoz jutott a Magyarország kormánya, és az Európai Unió Európai Szociális Alapja révén.

A fenti összeget az iskola a következőkre használja fel: természetközeli sporttáborok, ökotáborok, tanórán kívüli szabadtéri mozgásos tevékenységek, komplex közlekedési ismeretek oktatása, digitális tartalmak oktatása, idegen nyelvi témahét, egészségnap, családi nap, pedagógiai továbbképzések, illetve oktatási és szakmai anyagok vásárlása.

A projekt várható befejezési ideje: 2015. október 31.

Menő menza

A Ráckeresztúri Iskolásokért Alapítvány sikeresen pályázott EFOP-1.8.5 pályázati konstrukcióra, és 16 689 044 Ft értékű (100%-os mértékű) támogatáshoz jutott a Magyarország kormánya, és az Európai Unió Európai Szociális Alapja révén. A „Menő menza kialakítása a Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskolában” című projektje révén a helyi iskolában tud alapítvány jelentős eszközfejlesztést végrehajtani, valamint az egészséges táplálkozás népszerűsítése, szemléletformálás kapcsán számos esemény, program valósulhat meg, illetve az iskolában dietetikus rendelkezésre állását is biztosítja a projekt, amelynek várható befejezési ideje: 2019.június 30."

e-ügyintézés

2019. február 28-tól kezdve a KRÉTA gondviselői felületén új menüpontként jelenik meg az e-ügyintézés:

Videó itt: https://youtu.be/5-hB-Wh22lY

Gyermekvédelem

Adó 1%

Tisztelt Támogatóink!

Kérjük, támogassák adójuk 1%-ával alapítványunkat.

A beérkezett pénzt tanulóink javára használjuk fel.

Az alábbi címre várjuk a felajánlásokat:
RÁCKERESZTÚRI ISKOLÁSOKÉRT ALAPÍTVÁNY

Szülői levél

Kedves Szülők!

Bizonyára már volt alkalmuk értesülni arról, hogy a közelmúltban bevezetésre került a pedagógus életpályamodell. A program keretében a pedagógusok folyamatos ellenőrzése történik belső, intézményi szinten, valamint országos tanfelügyeleti és minősítési rendszer keretében. Helyi, azaz belső szinten az iskola elsődleges partnerei közül számítunk az Önök véleményére is. Amennyiben a megállapított kiválasztási szempontok alapján a jövőben személyes felkérés formájában keressük meg Önöket anonim, azaz névtelen kérdőívek kitöltésére, kérjük, segítsék majd azzal is az iskolavezetés, a belső önértékelési csoport és valamennyi érintett pedagógus munkáját.

Köszönettel:      Iskolavezetés és a belső önértékelési csoport.

Felhasználónév

Jelszó